PŘIROZENÝ PERMANENTNÍ 

MAKE-UP

Zaměřuji se na přirozený permanentní make-up, který má vyzdvihnout Vaši krásu a ne nahradit líčení. Proto ode mne prosím nežádejte tmavé intenzivní obočí, efekt tekutých očních linek nebo výrazné "rudé" rty.

Mnou vytetovaný permanentní make-up slouží spíše jako základ pro líčení (však tak to má správně být), abyste se po ránu neprobudila "zmalovaná", ale přirozeně krásnější.

Navíc přirozený permanentní make-up můžete kdykoli, dle libosti, zintenzivnit například pro večerní líčení. V tomto případě Vám stačí pár tahů tužkou, protože permanentní make-up slouží jako parádní šablona pro Váš dokonalý výsledek.

A jako bonus budete vypadat krásně třeba i na dovolené u bazénu, protože se obejdete bez rozmazaného líčení.


Nejčastější otázky k permanentnímu make-upu

 • Bolí to?
  Citlivost každého člověka je opravdu individuální, nemohu Vám tedy zaručit, že vůbec nic neucítíte. Někdo mi na lehátku usíná, pro někoho je to jako trhání obočí a někdo je jednoduše citlivější. Na Vaše přání mohu používat anestetika, aby pro Vás byla procedura co nejpohodlnější.
 • Může se procedura provádět v létě?
  Ano, ale s důslednější péčí. Jak chránit permanentní make-up v létě? Dozvíte se na mém blogu.
 • Holí se nebo trhá vlastní obočí při aplikaci permanentního make-upu?
  Toto je velmi častá obava. Chloupky se neholí ani nevytrhávají. Permanentní make-up se aplikuje do Vašeho vlastního obočí.
 • Mám své vlastní chloupky hodně světlé, je pro mě permanentní make-up obočí vhodný?
  Ano, ale v tomto případě počítejte s tím, že si budete muset chloupky pravděpodobně barvit i po tetování, jelikož aplikovaný pigment je pod kůží, chloupky ho logicky překrývají a v případě hodně světlých a hustých chloupků je pak barvení potřeba.
 • Mohu mít prodloužené řasy a jít k Vám na permanentní make-up očních linek?
  Ne, umělé řasy nejsou vhodné jak před zákrokem, tak i dalších 14 dní po samotném zákroku.
 • K čemu je korekce a je nutná?
  Já korekce určitě doporučuji. Na korekci můžu zhodnotit, jak Vaše kůže pigment přijala a zda je potřeba dodělat nějaké nesrovnalosti, upravit tón permanentu či přitmavit. Při první aplikaci se raději držím střídmosti a vyčkám, jak se Vám pigment vyhojí. Proto se prosím objednejte na korekci 6 týdnů od 1. aplikace. Dřívější termín nemá smysl, protože se pokožka stále hojí a pigment se ustaluje.
 • Je nutná předchozí konzultace?
  Samotná konzultace probíhá těsně před zákrokem. Bude Vám překreslen tvar, vybereme společně vhodnou techniku, barvu a poučím Vás o následné péči. Nebo nevíte, zda si nechat permanentní make-up udělat? Pak se můžete objednat nejprve na konzultaci zdarma a probereme spolu, co od něj očekáváte a zda je pro Vás vhodný.
 • Je permanentní make-up úplnou náhradou líčení?
  Ne, permanentní make-up slouží jako podklad k Vašemu líčení. I tak Vám to každý den ušetří spoustu času a oceníte ho i v případě, když vynecháte líčení úplně.
 • Jak dlouho permanentní make-up vydrží?
  Někomu může vydržet permanentní make-up půl roku (to se stává opravdu výjimečně) a někomu 3 roky. Výdrž je závislá na mnoha faktorech, jakými jsou například typ pleti, výběr pigmentu, následná péče, opalování se atd. Většinou doporučuji na obnovu permanentního make-upu přijít po roce a půl až třech letech.

MIKROPIGMENTACE PŘIROZENÉHO OBOČÍ

Obočí dá obličeji dokonalý výraz. Řekla bych, že dokonce více než nalíčené oči.

Zaměřuji se na techniku hairstrokes nebo pudrové obočí (či ombré). Rozhodně Vám neudělám obočí jako dvě "černé vrány". Jestliže preferujete takto výrazné obočí, tak se prosím objednejte k někomu jinému, kdo Vám takovéto obočí udělá.

Přímo před aplikací Vám vyberu pigmenty podle Vašeho typu pleti, vysvětlím proč jsem udělala dané rozhodnutí a co to bude pro Vás znamenat. Jestliže se však pyšníte typem pleti, kde můžu zvolit různé typy pigmentů, pak Vám vysvětlím klady a zápory jednotlivých druhů a Vy se budete moci následně rozhodnout podle toho, jaké máte preference a podle toho, co od mikropigmentace obočí očekáváte.

Pudrové obočí

Pudrové obočí si lze představit jako obočí ihned po nabarvení, kde je kůže pod chloupky obočí probarvená. A nebo také jako když si ho lehce namalujete tužkou nebo stíny na obočí. Jestliže jste zvyklá si svoje obočí barvit nebo líčit, tak doporučuji zejména tuto metodu - ostatní metody mikropigmentace obočí by na Vás byly pravděpodobně velmi přirozené. Pudrové obočí lze provést zcela jemné či výraznější. 

VHODNÉ PRO:

 • všechny typy pleti kromě příliš mastné
 • ženy, které jsou zvyklé si svoje obočí líčit nebo barvit

NEVHODNÉ PRO:

 • příliš mastnou pleť
 • velkou asymetrii mezi jednotlivými obočími

Hairstokes - mikropigmentace vláskovaného obočí

Mikropigmentace obočí hairstrokes se vyznačuje vykreslením chloupků obočí pomocí strojku (lze nazvat také jako vláskování obočí strojkem) a v současné době jde o největší trend permanentního obočí. Jsem proškolená na techniky "POWDER STROKE BROWS" a "LA BROWS".

VHODNÉ PRO:

 • pro jemnější, řidší, světlejší nebo zcela chybějící obočí
 • tenkou, normální, smíšenou i sušší pleť

NEVHODNÉ PRO:

 • černé nebo hodně silné chloupky obočí
 • příliš husté obočí (hairstrokes technika by v tomto případě nebyla téměř vidět)
 • příliš mastnou nebo silnou pórovitou pleť

Obnova mikropigmentace obočí

Před obnovou mikropigmentace obočí doporučuji buď nechat obočí co nejvíce zesvětlat nebo abyste se nejdříve objednala na 1 - 2 sezení zesvětlení/odstranění permanentního make-upu. 

Proč doporučuji nejdříve zesvětlení?

Vpravený pigment tělo dokáže odbourávat pouze 28 dní od aplikace. Ten, co se během této doby nestihl odbourat, pak v podkoží zůstává a rozkládá se jen pomocí UV záření. Z tohoto důvodu je vhodné předchozí pigment nechat co nejvíce zesvětlat nebo odstranit, abychom stále nevpravovali do kůže další a další vrstvy a obočí následně nešlo do nežádoucích barevných tónů (starší aplikace permanentního make-upu obočí by dříve nebo později nehezky prosvítaly v různých barvách duhy a následovalo by několikaleté zesvětlování/odstraňování  různobarevných nánosů). 

Dále nelze tetovat a vrstvit obočí donekonečna. Jednoho dne se kůže pigmentem přesytí, již více nepřijme žádný další a způsobí to udušení chloupků obočí, takže přestane růst. Přesycení pigmentem vypadá tak, že je kůže v probarveném místě vypouklá. Možná jste se s tím již někdy setkala u klasického tetování, tam se to stává častěji.

Nenechte se zmást obchodními triky, když Vám někdo bude tvrdit, že toto se v jejich případě stát nemůže. Platí to pro pigmenty všech typů i značek. Stále málo lidí se zajímá o problematiku tetování či permanentního make-upu, takže tyto informace jim většinou unikají. 

Jestliže chcete odstranit starý permanentní make-up obočí, pak mi prosím zašlete fotku Vašeho obličeje a obočí na e-mail: monikahlavka@email.cz. Stav obočí spolu prostřednictvím e-mailu zkonzultujeme a pak si řekneme další postup.


  MIKROPIGMENTACE PŘIROZENÝCH
  OČNÍCH LINEK

  Mám ráda zvýrazněnou přirozenou krásu a proto ráda provádím přirozené oční linky v linii řas. Na první pohled nikdo nepozná, že je máte, ale zvýrazní Vaše oči a opticky zahustí linie řas. Tyto linky jsou vhodné i pro oči s vnějšími koutky směřujícími dolů nebo pro pokleslá víčka.

  Spodní oční linky

  Nemám ráda tetování spodních očních linek, protože přidávají na tvrdosti výrazu obličeje, přísnosti a věku. Jestliže vytetujeme pouze horní oční linky, pak se oči opticky pozvednou a otevřou.

  Nyní se již ani nedoporučuje tetování spodních očních linek. Tato zóna byla nově zařazena mezi rizikové, kde se může pigment nechtěně rozpít až po tváři.

  Oční linky v linii řas před a ihned po aplikaci. Po vyhojení budou ještě přirozenější.
  Oční linky v linii řas před a ihned po aplikaci. Po vyhojení budou ještě přirozenější.

  MIKROPIGMENTACE PŘIROZENÝCH
  RTŮ

  Na začátek upozorňuji, že jestliže máte zájem o výrazné rty, jako například sytě "rudé" a jiné podobné výrazné odstíny, tak ty ode mě bohužel nečekejte a raději vyhledejte jiný salon.

  Tetovat rty doporučuji spíše v chladnějším období, kdy nebudete chodit na sluníčko (ideálně chladnější měsíce). Po aplikaci permanentního make-upu je potřeba se 14 dní vyvarovat sluníčku a nelze rty jen tak schovat pod brýlemi či kloboukem, jako je to u mikropigmentace obočí nebo očních linek.

  Aquarelle

  Přirozenou mikropigmentaci rtů provádím technikou "AQUARELLE", kde aplikuji pigment od kontury směrem do středu rtů do ztracena. Tato technika je vhodnější pro plnější rty.

  Nude lips

  Také nově provádím techniku "NUDE LIPS", kterou můžeme dosáhnout přirozených barev rtů v "nude" odstínech. Zároveň jim lehce definujeme tvar, případně doplníme mizející retní "barvu". Tato technika je vhodná pro světlejší, mdlé rty.

  Obnova mikropigmentace rtů

  Obnovu doporučuji provést cca mezi 3 - 5 rokem. Samozřejmě to záleží na tom, jak často se opalujete, jaký typ pleti máte a na Vašem pocitu, kdy se Vám zdá barva rtů již nedostačující.

  Vyhojená mikropigmentace rtů technikou "NUDE LIPS"
  Vyhojená mikropigmentace rtů technikou "NUDE LIPS"

  CENÍK PERMANENTNÍHO 

  MAKE-UPU

  Pudrové obočí 

  90 - 180 min.

  Nová aplikace pudrového nebo ombré obočí. Barvu a tvar spolu zkonzultujeme před aplikací.

  5.500 Kč

  Vláskované obočí strojkem

  120 - 210 min.

  Nová aplikace. Jedná se o permanentní vykreslení chloupků strojkem. Tato technika je přirozenější než pudrové obočí.

  5.500 Kč

  Horní přirozené oční linky 

  60 - 120 min.

  Nová aplikace. 

  4.300 Kč

  Mikropigmentace rtů

  180 - 210 min.

  Nová aplikace. Jedná se o permanentní rty v přirozenějších barvách. 

  5.500 Kč

  Korekce permanentního make-upu

  60 - 180 min.

  Korekce do 3 měsíců pouze od 1. aplikace ode mě.

  1.500 Kč

  Obnova pudrového obočí 

  90 - 180 min.

  Pouze po předchozí aplikaci ode mě.

  4.300 Kč

  Obnova vláskovaného obočí strojkem

  120 - 210 min.

  Pouze po předchozí aplikaci ode mě.

  4.300 Kč

  Obnova horních očních přirozených linek

  60 - 120 min.

  Pouze po předchozí aplikaci ode mě.

  3.400 Kč

  Obnova mikropigmentace rtů

  180 - 210 min.

  Pouze po předchozí aplikaci ode mě.

  4.300 Kč

  Ceník platný od 1.3.2024

  Cena obnovy permanentního make-upu je platná pouze po předchozí aplikaci ode mě. Obnova permanentního make-upu z jiného salonu se bere jako nová aplikace. 

  MONIKA HLÁVKA - mikropigmentace, kosmetika, lash filler
  Všechna práva vyhrazena 2021
  Vytvořeno službou Webnode
  Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky