JAK SE PŘIPRAVIT NA 

PERMANENTNÍ MAKE-UP OBOČÍ

  • Doporučuji Vám si 4 týdny před aplikací netrhat obočí, abych viděla, jak Vám roste a mohla jsem Vám ho co nejvíce přizpůsobit.
  • 4 týdny před zákrokem nepodstupujte žádné chemické či abrazivní ošetření, mezoterapii, botox či jiné výplně v místě aplikace permanentního make-upu.
  • Ideálně 2 týdny před zákrokem se neopalujte, ani nechoďte do solária.
  • Obočí si prosím nebarvěte barvou na bázi peroxidu 2 týdny a Hennou 4 týdny před zákrokem. 2 týdny před zákrokem ani nepodstupujte laminaci obočí.
  • Den před zákrokem a v den zákroku neberte léky na bolest, aspirin, nepijte žádný alkohol, neužívejte drogy, nepijte kávu ani energetické nápoje, ani čaj s kofeinem (zelený, černý). 

V den aplikace se nejdříve zeptám, jaké obočí si představujete (je vhodné mít s sebou fotografie, jaké obočí se Vám líbí nebo jak si ho líčíte), poté obočí vyměřím ideálně k Vašemu obličeji, dále vybereme barvu, která se k Vám hodí a líbí se Vám a vše si nakonec odsouhlasíte.

Aby nám pigment do pleti lépe šel a zkrátila se i doba zákroku, tak je vhodné tetovat obočí bez anestetika (pro většinu z vás je to pocit, jako když si trháte obočí). Ale jestliže si na to netroufáte, pak budu anestetika aplikovat dle potřeby.

MONIKA HLÁVKA - mikropigmentace, kosmetika, lash filler
Všechna práva vyhrazena 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky