JAK SE PŘIPRAVIT NA 

PERMANENTNÍ MAKE-UP RTŮ

  • 4 týdny před zákrokem nepodstupujte žádné chemické či abrazivní ošetření, mezoterapii, botox či jiné výplně v místě aplikace permanentního make-upu.
  • Ideálně 2 týdny před zákrokem se neopalujte, ani nechoďte do solária.
  • Rty si prosím pravidelně mažte balzámem na rty (hlavně na noc) a 5 dnů před procedurou si udělejte peeling rtů (jestliže nemáte speciální peeling na rty, tak smíchejte med s cukrem). Rty musí být před zákrokem ve výborném stavu - hydratované a nepopraskané, aby byla barva po vyhojení rovnoměrnější a neflekatá. Také je možné tuto přípravu (balzám + peeling) zakoupit předem u mě v salonu za 190,-. 
  • 1 den před aplikací začněte užívat Herpesin v tabletách (na předpis u obvodního lékaře nebo gynekologa) a pokračujte do dobrání podle příbalového letáku. I když netrpíte na opary, tak po narušení rtů permanentním make-upem se může opar objevit a pak v tomto místě barva nechytá. Proto užívání Herpesinu výrazně doporučuji!
  • Den před zákrokem a v den zákroku neberte léky na bolest, aspirin, nepijte žádný alkohol, neužívejte drogy, nepijte kávu ani energetické nápoje, ani čaj s kofeinem (zelený, černý). 

Na zákrok si s sebou prosím vezměte své oblíbené rtěnky, abych věděla, které barvy ráda nosíte a těmto barvám se pokusím permanentním make-upem přiblížit.

Aby nám pigment do pleti lépe šel a zkrátila se i doba zákroku, tak je vhodné tetovat rty bez anestetika. Doporučuji začít bez anestetika a jestliže budete citlivější, tak pak je budu aplikovat dle potřeby. 

MONIKA HLÁVKA - mikropigmentace, kosmetika, lash filler
Všechna práva vyhrazena 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky