Správné denní čištění pleti je základ

02.07.2019

Chcete mít zdravou, zářivou a správně fungující pleť?

Na úvod bych chtěla říct, že jen správně čistá pleť dokáže vstřebat účinné látky ze sér a krémů. Bez správného čištění pleti jsou vám i nejdražší séra a krémy téměř k ničemu, protože se vám účinné látky nemohou dostat tam, kde jsou potřeba a zůstávají jen na povrchu.

Kvůli nedostatečnému každodennímu čištění může přijít řada problémů, jako jsou předčasné vrásky, sušší, citlivější, ochablá pleť nebo různé nedokonalosti (přetrvávající akné).

Pleť je důležité čistit denně - ráno a večer, ikdyž se vůbec nelíčíte.

O to důkladněji večer, kdy máme přes den make-up a na pleti nám ulpívají nečistoty, zbytky mazu a toxiny, které pokožka produkuje. Největším problémem v naší pleti je hromadění látek znečišťujících životní prostředí, které generují volné radikály. Tyto systémy přispívají k rozpadu kolagenu a elastinu, kteří udržují pleť mladou.

A proč i ráno? Pleť ve spánku intenzivně regeneruje a vylučuje na povrch pokožky všechny nečistoty. A to si pak přece pěkně nezaplácneme krémem a make-upem. :-D

A nyní jak pleť správně čistit?

Začneme odlíčením očí. Na vatový tampon aplikujte odličovací přípravek určený na oční okolí a odličte oční okolí. Opakujte tak dlouho než je tampon čistý.

Poté si dejte čistící pleťové mléko do dlaní, pleť promasírujte a omyjte vlažnou vodou. Ještě lépe smýt žíňkou nebo ručníkem namočeným v teplé vodě. Přiložit, nechat působit a setřít. Pak pleť dočistěte pleťovou vodou na vatovém tamponu. Tím si ji zahydratujeme, tonizujeme a srovnáme Ph.

Nyní je pleť připravena k vstřebání účinných látek, které na ni aplikujeme formou séra a pleťového krému.

Pleťové mléko a pleťovou vodu si vybírejte podle typu pleti a podle aktuálních požadavků. Záměrně se vyhněte produktům vše v jednom (např. micelární vodě). Tyto výrobky jsou vhodné jen na krátkodobé použití, např. na cesty.

MONIKA HLÁVKA - mikropigmentace, kosmetika, lash filler
Všechna práva vyhrazena 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky