Bolí to?

20.09.2021

Tato otázka jistě napadla každou z vás, která jste pomyslela na to, že byste si ráda nechala udělat permanentní make-up. Přece jenom, která z vás by se nechtěla po ránu probudit s přirozeným zvýrazněním své krásy?

Můj názor je takový, že se není čeho bát a dá se to v klidu zvládnout.

Pocity, které mi sdělujete:

  • Aplikace pudrového obočí se dá přirovnat k intenzivnějšímu trhání obočí. Proto radím, zamyslete se, jak dobře trhání obočí zvládáte. Jestliže jste v této partii přecitlivělá, pak raději použiji anestetika.
  • Aplikaci očních linek v linii řas moje klientky popisují, jako malování očních linek ostrou tužkou.

Naštěstí jde doba stále kupředu a stále se školím na dokonalejší materiály a lepší techniky provedení permanentního make-upu, které nejsou tak bolestivé jak to bývalo dříve. A to můžu potvrdit i z vlastní zkušenosti, protože permanentní make-up také sama ráda nosím. :-)

Navíc je nyní takový trend, že se dává přednost aplikaci permanentního make-upu bez anestetika, aby byla kůže méně namáhaná a pigment se lépe aplikoval. V tomto případě by pro vás byla procedura rychlejší. Takže je vidět, že se to dá v klidu zvládnout i bez anestetika. Samozřejmě i díky zmíněným novým technikám.

Jestliže se bolesti i přesto stále bojíte, tak budu pracovat s anestetikem tak, aby pro vás byla procedura co nejpříjemnější. Vše společně probereme a zkonzultujeme.

Na závěr bych ráda upozornila! Naplánujte si permanentní make-up mimo období menstruace, protože v tomto období jsme přehnaně přecitlivělé a nic z toho, co vám tady píši, by neplatilo.

Zde je pudrové obočí ihned po aplikaci. Je krásně vidět, jak šetrně pracuji, protože je obočí bez jakéhokoli traumatu.
Zde je pudrové obočí ihned po aplikaci. Je krásně vidět, jak šetrně pracuji, protože je obočí bez jakéhokoli traumatu.
MONIKA HLÁVKA - mikropigmentace, kosmetika, lash filler
Všechna práva vyhrazena 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky