NOBILIS TILIA

Produkty od Nobilis Tilia si můžete u mě objednat a také vyzvednout nebo Vám je případně můžu zaslat na pobočku zásilkovny za 69,-. 

Prosím objednávejte emailem na: monikahlavka@email.cz

Nobilis Tilia, aromaterapeutická kosmetika zrozená z živlů přírody.

Přírodní aromaterapeutická kosmetika Nobilis Tilia nabízí již od roku 1994 výjimečnou péči s blahodárnými účinky éterických olejů. Tyto mocné esence siličnatých rostlin v sobě ukrývají hlubokou sílu a energii, která je zachycena spojením tradiční metody destilace vodní párou a přírodních živlů ohně, vody, země a páry. Díky tomu kosmetické produkty Nobilis Tilia pečují celostně o krásu i tělesné a psychické zdraví člověka. Láska k přírodě, ruční výroba v krajině Českého Švýcarska a mnohaletá praxe předních odborníků na aromaterapii v Čechách se zrcadlí v kosmetice té nejvyšší kvality, jež poskytuje péči celé rodině.

Proč produkty Nobilis Tilia většinou nemám skladem? 

Jedná se o přírodní produkty a protože jsou použité pouze konzervanty schválené pro přírodní kosmetiku, tak je výdrž produktů obvykle 6 - 12 měsíců. 

Samozřejmě Nobilis Tilia pravidelně objednávám, a proto mi stačí jen napsat o co byste měli zájem a následně si produkty u mě vyzvednete bez poštovného. 

Jestliže máte zájem o zasílání slev na produkty Nobilis Tilia, tak mi prosím napište email a já Vás zařadím mezi své odběratelky.


MONIKA HLÁVKA - mikropigmentace, kosmetika, lash filler
Všechna práva vyhrazena 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky